Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Студентське дозвілля

Філологічний факультет завжди розвиває у студентів не лише академічні, але й творчі здібності, розкриває їх таланти, розширює кругозір, пропонуючи для цього численні можливості для самореалізації та активного і насиченого життя.
На факультеті налагоджена система студентського самоврядування. Для студентів працює профспілкова організація, студентське наукове товариство.
Студенти факультету приймають участь у різноманітних творчих заходах університету (День знань, День вчителя, День студента, День захисника Вітчизни, Новий рік, 8 Березня) та є організаторами святкувань і урочистостей на рівні факультету (Тиждень факультету, Тиждень науки, Дні кафедр).
На філологічному факультеті діють творчі театральні студії та клуби (Театральні студії «АмаТеА», «Джерело», гуртки Англійського клубу, Гуртки з краєзнавства, школа молодих учителів, дискусійний клуб). Вони представляють факультет на численних студентських конференціях, олімпіадах, конкурсах, пишуть і публікують власні статті.
За підтримки філологічного факультету для студентів виходить науково-популярна газета «УніверСіті».

Філологічний факультет організовує для студентів походи та екскурсії до мальовничих куточків нашої країни (м. Канів, м. Київ (музей народного побуту «Пирогово», Будинок вчителя, Національний художній музей України), Батурин, Тростянець, Качанівка, м. Умань, м. Переяслав-Хмельницький).