Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Спортивне життя факультету

Девіз нашого університету : "В здоровому тілі - здоровий дух", тому велика увага на філологічному факультеті приділяється розвитку фізичної культури та спорту, формуванню здорового способу життя студентів та викладачів.
В нашому університеті є всі умови для занять фізичною культурою та спортом - є великий спортивний зал, тренажерний зал, спортивний майданчик. В достатній кількості маємо спортивне знаряддя.
Окрім занять з фізичної культури, які проводяться на високому професійному рівні, велика увага приділяється оздоровчій та спортивно-массовій роботі: працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, футболу, настольногу тенісу, легкої атлетики, аеробіки, шахів, шахматів.
Велика увага приділяється студентам з ослабленим здоров'ям: формуються спеціальні групи з індивідуальним підходом до кожного. Заняття в цих групах проводяться за окремим графіком.
В стінах університету проходить багато спортивних свят та вікторин: "День здоров'я", туристичні походи, екскурсії, турніри серед студентів та викладачів різних факультетів.
Протягом року проходить спартакіада з таких видів спорту: волейбол, баскетбол, футбол, настольний теніс, легка атлетика, шахи. Кращі студенти-спортсмени входять до збірних команд факультету та захищають честь університету поза його стінами.
Спортивні команди університету, а зокрема філологічного факультету, беруть участь в міських, обласних та всеукраїнських змаганнях.