Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Кафедра германської філології


Історія кафедри 

   Кафедра, як кафедра загального та германського мовознавства, була створена у 2006 році на базі філологічного факультету Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Етап становлення кафедри, як потужної науково-методичної структури, відбувся під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента О.М. Гніздечко.

   У 2010 році кафедра загального та германського мовознавства була перейменована на кафедру германської філології. Колектив кафедри очолила доктор філологічних наук, професор Т.В. Михед.

   У 2010 р. на посаду завідувачки кафедри була обрана кандидат філологічних наук, доцент О.Г. Васильєва.

   З 2015 р. кафедра германської філології НУЧК імені Т.Г. Шевченка працює під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента, а з 2018 р. – доктора філологічних наук, професора кафедри О.О. Борисова.

   На філологічному факультеті Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка кафедра германської філології обслуговує освітні програми 014.021 «Середня освіта (Мова і література (англійська)» та 014.01 «Середня освіта (Українська мова і література)».