Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Гуманітарна освіта в умовах сьогодення

1-06-2021, 11:11


   В останній календарний день весни – 31 травня 2021 року – відбулася навчально-наукова конференція
«ГУМАНІТАРНА ОСВІТА В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ». Зважаючи на теперішні реалії, захід проходив на платформі ZOOM. Зустріч відбувалася у такі послідовні  етапи: пленарне засідання, круглий стіл, історико-літературна секція №1, літературна секція №2, методична секція.
   У конференції брали участь як досвідчені науковці, так і аспіранти, магістранти та студенти 1-4 курсів. Окрема подяка за теплу атмосферу модераторам заходу: Світлані Шуміло, Олені Сазоновій, Дар’ї Сироїд, Катерині Вострецовій, Ользі Лілік, Володимирові Солохненкові.
   Конференція пройшла дуже продуктивно, оскільки пролунала неймовірно цікава й корисна інформація, зокрема про актуальне сьогодення гуманітарної освіти та перспективи на майбутнє. Доповідачі з радістю поділилися власним науковим досвідом і результатами своїх досліджень, створюючи жваві дискусії.
   Попри те, що зустріч відбувалась онлайн, вона пройшла в неймовірно теплій, дружній атмосфері, залишивши приємний слід від спілкування.
Гуманітарна освіта в умовах сьогодення


Автор: Павленко Діана