Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

День Пам’яті і примирення

8-05-2021, 11:53

   День Пам’яті і примирення, День перемоги для всіх – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою та помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

   Напередодні Дня перемоги на філологічному факультеті проходить традиційний патріотичний захід. На жаль, карантин обмежив цьогорічне дійство у стінах університету. Але 8 травня о 10:00, на платформі ZOOM відбувся дистанційний захід у пам’ять загиблим. Організатором є Олена Сазонова.

   Окрім студентів 2, 3 та 4 курсів філологічного факультету були присутні викладачі: Марина Ольховик та Світлана Шуміло.
   Кожен мав змогу висловитися. Студенти розповідали свої родинні історії, історії своїх міст та сіл, а також вірші. Згадали добрим словом всіх загиблих, які подарували нам життя.

   Зустріч була дуже символічною та зворушливою.

День Пам’яті і примиренняДень Пам’яті і примиренняДень Пам’яті і примиренняДень Пам’яті і примиренняДень Пам’яті і примиренняДень Пам’яті і примирення