Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Педагогічна практика

12-04-2021, 12:46

   Сучасна епідеміологічна ситуація в області та загалом в країні змусила всіх підлаштовуватися до реалій та опановувати особливий режим освітнього процесу – дистанційне навчання.

   Незважаючи на складні обставини, філологічний факультет Національний університет "Чернігівський колегіум" ім. Т.Г. Шевченка попіклувався, аби за будь яких умов студенти 3 курсу спеціальностей 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) та 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)) змогли продуктивно здійснити виробничу педагогічну практику під керівництвом Олени Тютюнник, яка тривала з 22 березня по 10 квітня 2021року у школах міста та області.
   У відведений для педагогічної практики час, студенти працювали з учнями в режимі online за допомогою платформ та додатків Zoom Meeting, Google Meet, Viber, Jamboard та тощо.
   Наші студенти змогли побачити як пристосувалися заклади загальної середньо освіти до нових реалій навчання, багато корисного змогли взяти для своєї "педагогічної скарбнички”. 
   За період роботи з учнями на виховних заходах та на уроках, студенти мали можливість удосконалити свої професійні навички та вміння, адже жодна теорія не замінить реальних ситуацій роботи з класом, навіть у віртуальному світі.


Педагогічна практикаПедагогічна практикаПедагогічна практика