Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Які на смак театральні мандарини ?

22-02-2021, 20:20

   Післясмак прем'єри наших чарівних "Мандаринів" за новелами О.Генрі: який він?

   По-перше - багатий. Отримати репетиційний досвід від провідного актора Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка Євгена Бондаря - це коштовність. Також доля підкинула співавтора інсценізації: радісно відкрили у Олександра Білогури драматургічний хист.

   По-друге - дебютний. І актори, і світлограф, і вокалістка, і асистенти дебютували у кількостях, які мене трохи злякали: як зберегти традиції і якість при такій купі новачків? Але операція пройшла успішно. Молода кров влилася у EX LIBRIS з теплом енергією!

   По-третє - інтерактивний. Ми випробували після вистави інтелектуальне шоу з глядачами. Інтерактив був щедро наповнений питаннями, жартами і подарунками. Сподіваюсь, ми добре мотивували старшокласників з гімназії № 31, ліцею № 22 та школи № 28 дружити з літературою та нашим ВИШем.

   І по-четверте - трояндовий. Дякую всім, і особливо моїм чуйним акторам, за букет, пахощі якого мені ніжно і міцно запали в серце.

 

P.s. Друзі, слідкуйте за анонсами! Колектив театру даватиме виставу за кращими новелами О.Генрі упродовж березня. Довідки та бронювання місця за тел.0680929252.


Які на смак театральні мандарини ?
Які на смак театральні мандарини ?
Які на смак театральні мандарини ?

Автор: Кандидат філософських наук, доцент Марина Каранда