Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Талановитий філфак: Анастасія Примоченко.

16-12-2020, 23:16

   Анастасія Примоченко, студентка 5 курсу магістратури, за участю видавництва SCRIPTORIUM, видала свій дебютний роман «Люта» під псевдонімом Дельфіна Вербенс.

   Писати дівчина почала ще в школі. Спочатку це були вірші, а потім поступово й проза: «У нас щороку в школі був літературний конкурс, ось я і писала для нього завжди, то казочку, то невелике оповідання. І ось, у 8 або 9 класі, батьки вирішили надрукувати дві мої повісті в типографії». Зараз же авторка зазначає, що саме ці праці тренували її письменницькі здібності.

   Ідея написання роману «Люта» з’явилася спонтанно, ще в 11 класі. ««Писати було не складно – у мене завжди є «скелет» того, що буде в творі. Проте я дозволяю сюжету й персонажам мною керувати». Анастасія писала роман аж до літа після першого курса, а псевдонім Дельфіна Вербенс обрала ще в процесі написання.

   Тож про що книга?

   Сімнадцятирічна дівчина Ванесса живе у світі, де нещодавно закінчилася П’ята світова війна, а на зміну цьому нещастю прийшло нове – психічна хвороба, яка називається Чорною Дірою, і, завдяки їй, Владі легко контролювати народ. Та одного разу головна героїня з’ясовує, що має «сонячне сяйво» у венах − імунітет, і через це гине мати дівчини, після чого Ванесса вирішує приєднатися до революційного угрупування «Лютих», сподіваючись змінити світ. Але яку ціну доведеться заплатити за мрію про краще життя? За яку межу доведеться переступити Ванессі? І в якій пітьмі опиниться душа дівчини, чи, може, пітьма – це і є душа головної героїні?

   За публікацію авторка вдячна зокрема Світлані Шуміло: «Хочу щиро подякувати Світлані Михайлівні за допомогу у видавничій справі! Без вас ця історія так і залишилась би лежати в шухляді!».
   Наразі очікуємо на нову книгу від Дельфіни Вербенс у жанрі дарк-фентезі.
Талановитий філфак: Анастасія Примоченко.Талановитий філфак: Анастасія Примоченко.Талановитий філфак: Анастасія Примоченко.