Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

«Інфомедійна грамотність: навчись сам - навчи інших»: яскравий старт Медіашколи

2-12-2020, 18:28

   Цієї середи, 2 грудня 2020 року розпочала свою роботу Медіашкола для студентського активу міста Чернігова та області у межах проєкту «Інфомедійна грамотність: навчись сам - навчи інших», який відбувається в рамках грантової програми міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великої Британії та США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України й Академією Української Преси.

 До медіашколи долучились студенти Національного університету «Чернігівська політехніка», Академії Державної пенітенціарної служби, студенти психолого-педагогічного та філологічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка.

   Тренерки медіашколи – Марина Ольховик, Світлана Гергуль та Лариса Городнича.

  На учасників чекає багато корисної інформації та цікавих вправ. Протягом трьох днів студенти зустрічатимуться в ZOOM, щоб опановувати основи інфомедійної грамотності. Вони матимуть змогу вдосконалити власне критичне мислення.   

   На вступному занятті вже йшла мова про:

¨Когнітивний принцип «Ілюзія знання»

¨Феномен наївного реалізму

¨Соціальні стереотипи

¨Фундаментальні когнітивні помилки

  Завдяки опитуванню «Криголам» студенти змогли більше дізнатися один про одного. Асоціації з медіаграмотною людиною учасники представили в Mentimeter. Родзинкою першого заняття стала вправа «Стереотипи», яка розпалила жваві дискусії між студентами та викладачами. Активно велась робота в секційних залах. Тренеркам вдалось реалізували яскравий старт Медіашколи.

 

   Підкорюємо нові вершини разом!
«Інфомедійна грамотність: навчись сам - навчи інших»: яскравий старт Медіашколи«Інфомедійна грамотність: навчись сам - навчи інших»: яскравий старт Медіашколи«Інфомедійна грамотність: навчись сам - навчи інших»: яскравий старт Медіашколи