Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Workshop 5. «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

19-11-2020, 23:53

   19. 11. 2020 на філологічному факультеті Національного університету "Чернігівській колегіум" імені Т. Г. Шевченка відбувся довгоочікуваний workshop 5. Тема тренінгу: «Сучасні інструменти формування інфомедійної грамотності у процесі вивчення української мови та літератури». Головними спікерами були досвідчені викладачі, активні члени проектів IREX - Ольга Лілік та Олена Сазонова. Захід проходить в рамках грантової програми міжнародного проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

   Учасниками конференції були студенти IV та V курсів українського відділення, адже після нещодавної педагогічної практики імплементація сучасних інструментів формування інфомедійної грамотності на уроках української мови та літератури в школі є як ніколи актуальною для їхнього досвіду.

   Тренінг складався з декількох етапів, а саме: організаційні моменти роботи в Zoom, вправи на асоціативну візуалізацію, робота з інтерактивною картою, розробка фрагмента уроку за допомогою Jamboard, оцінка власної медіаграмотності в соціальних мережах, сучасні вправи для зору (зняття напруги під час онлайн-занять) та підбиття підсумків.

   Також, паралельно супроводжували, допомагали та активно підтримували обговорення конференції речники Світлана Гергуль і Марина Ольховик.

   Учасники дізналися багато нового, пропонували безліч креативних та нестандартних ідей, руйнували власні стереотипи та надихнулися на звершення власних проектів.

   Дякуємо за проведену роботу нашим спікерам та всім охочим, хто приєднався до заходу.
Workshop 5. «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».Workshop 5. «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».Workshop 5. «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».