Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Навчись сам- навчи інших!»

16-11-2020, 21:13

Навчись сам- навчи інших!»   На сьогодні медіаграмотність є життєвою необхідністю кожного. Тож, 16 листопада 2020 року для магістрантів філологічного факультету Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка відбувся Другий Воркшоп у межах проєкту "Інфомедійна грамотність: навчись сам - навчи інших", який проходить у рамках грантової програми міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великої Британії та США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України й Академією Української Преси.

   Тренери: Марина Ольховик, Світлана Гергуль, Лариса Городнича.

Навчись сам- навчи інших!»   У межах проекту «Освіта протягом всього життя» мова йшла про формування інфомедійної грамотності різних соціальних верств.Студенти отримали міцну теоретичну базу: говорили про те, як працює медіа, про «мову ворожнечі», інформаційний булінг. Протягом тренінгу студенти вирізняли фейки в ЗМІ, визначали маніпулятивні питання, співставляли актуальні теми тренінгів для різних вікових груп, працювали з «Jamboard».

   Тренери створили сприятливі умови для активного та жвавого діалогу. Тож, всі учасники долучились до обговорення.

   Медіаграмотність – необхідне вміння для кожної сучасної особистості. Запрошуємо і Вас стати «медіаграмотними»!