Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

XVІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Мовна освіта: проблеми та перспективи»

14-10-2020, 19:25

   XVІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Мовна освіта: проблеми та перспективи»Викладачі кафедри педагогіки та методики викладання іноземних мов філологічного факультету НУЧК постійно провадять наукові дослідження у галузі освіти. Своїми науковими здобутками щоосені діляться на традиційній міжнародній науковій конференції. Конференцію було започатковано доцентом, кандидатом педагогічних наук, Екс-президентом української філії всесвітньої асоціації викладачів англійської мови для носіїв інших мов TESOL-Ukraine Світланою Леонідівною Бобир ще у 1994 році.

   XVІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Мовна освіта: проблеми та перспективи»XVІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Мовна освіта: проблеми та перспективи» відбулася 9-10 жовтня 2020 р. У зв’язку з пандемією, конференція вперше проводилась онлайн. Виклики сучасності виявились новими можливостями: останні роки науковці інших країн не завжди мали змогу взяти участь у конференції особисто. Онлайн формат дозволив зустрітися й обговорити актуальні питання мовної освіти, поділитися досвідом навчання і викладання іноземних мов у різних країнах. Результати обговорення свідчать, що проблеми навчання і викладання іноземних мов у нас єдині і напрямки їх вирішення нас також об’єднують.

   XVІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Мовна освіта: проблеми та перспективи»Учасники конференції висловили бажання зустрічатися в онлайн форматі частіше і, таким чином, мати змогу працювати на оптимізацію мовної освіти у світі.