Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

ВТОМЛЕНІ, АЛЕ ВДЯЧНІ

9-10-2020, 21:35

   Сьогодні на філологічному факультету завершились два дні плідної співпраці адміністрації НУЧК, науково-педагогічного колективу та студентів освітньої програми Середня освіта (Мова і література (англійська)) з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.
   Дякуючи експертам Національного агентства на чолі з  паном Дмитром Ужченком, це було два дні насиченої творчої роботи; професійний аналіз нашої діяльності протягом багатьох років; динамічна, захоплююча взаємодія із визначення місця нашої освітньої програми в контексті української вищої школи. Ми пишаємося своїми викладачами, студентами, випускниками, нашим університетом. Радіємо такому досвіду і співпраці. Висловлюємо щиру подяку експертам Національного агентства – пану Дмитру Ужченку, пану Євгену Плотнікову та пані Катерині Кузьмич та сподіваємось на подальшу конструктивну роботу з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

ВТОМЛЕНІ, АЛЕ ВДЯЧНІ