Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

А ми активно працюємо…

23-08-2020, 11:42

   Філологічний факультет продовжує активно готуватися до акредитації освітніх програм. 21 серпня пройшли зустрічі гаранта освітньої програми Середня освіта (Мова і література (англійська)) доцента Оксани Мацнєвої зі студентським активом факультету і викладачами, які забезпечують цю спеціальність.

   Зустрічі виявилися дуже плідними і творчими. Адже під час обговорення освітньої програми освітнього ступеня «бакалавр» взяли участь як студенти другого, третього й четвертого курсів, так і «п’ять хвилин» як випускники й наші майбутні магістри. Тож і гарант, і представники деканату (заступники декана Марина Ольховик і Світлана Гергуль) змогли проаналізувати враження й побажання студентів на всіх етапах навчання, були охоплені всі освітні компоненти. Зокрема, обговорювалась тривалість навчальних практик 2-го і 3-го курсів, можливість введення курсу «методика навчання німецької мови» та активна реакція викладачів на сучасні запити щодо форм навчання, як-от, особливості викладання мов в онлайн режимі.

   Обговорення освітньої програми з викладачами дозволило оцінити злагоджену роботу всіх кафедр факультету, адже брали участь доценти Світлана Бобирь, Світлана Смоліна, Людмила Шевкопляс, Ганна Гриценко, Наталія Деркач, а також заступники декана Світлана Гергуль і Марина Ольховик. Зупинилися на питаннях академічної доброчесності, згадуючи гарний досвід весняного семестру, коли три курси факультету пройшли онлайн курс на платформі EdEra з питань академічної доброчесності в навчанні. Викладачі наголосили на важливості вибіркових компонентів і запропонували зміни до освітньої програми саме в ключі цього питання. Також згадали про питання НУШ у світлі навчання викладачів іноземних мов середньої школи.

   Усі обговорені питання запротокольовано й внесено на затвердження Вченої ради факультету.

Далі буде…

А ми активно працюємо…А ми активно працюємо…А ми активно працюємо…