Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Як писав один наш класичний драматург ?

27-07-2020, 12:12

Що треба робити, щоб вашим прізвищем назвали університет, кілька вулиць та написали про ваше життя і творчість купу есе та наукових робіт?
Для початку змініть ваше прізвище на псевдонім ( особливо в тренді, якщо воно буде пов’язане з Вашим улюбленим літературним героєм). Змінили ? А тепер залишок життя посвятіть розвитку культури Вашої Батьківщини, горіть своєю справою та творіть як ніхто інший, недосипайте ночей, зазнайте на смак репресій та обійдіть кілька безглуздих законів про мову і виробіть свій унікальний стиль. Ах, ледь не забув – попрацюйте в газеті, бо це корисно (або ні) та знайдіть собі друга, прізвище якого починається на «Кро», а закінчується на «пивницький». Фух, наче нічого не… ага, і любіть театр, всім серцем любіть.
Розкриваю всі скриньки Пандори, сьогодні хочу поговорити про видатного драматурга, письменника і просто людину – Івана Карпенка-Карого, а саме розкрити кілька секретів його творчості, особливості стилю письменника, які допоможуть молодим авторам покращити своє письмо.