Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Музичні перформенси в студентському театрі «EX LIBBIS»

9-03-2020, 22:57

   Навчання культурі та мистецтву на філологічному факультеті можливе як у формальному, так і у дуже невимушеному інтерактивному ключі. Адже тих, кого об'єднує любов до експериментів та музики, сміливо шукайте у театрі ««EX LIBBIS».

   У перших числах березня на запрошення художнього керівника Марини Каранди до нас завітала доцент кафедри мистецтв Валерія Вергунова, щоб перетворити нас на справжніх перформерів. Нас – це двадцять аматорів, які прагнули прокачати своє почуття ритму та мелодійності. А до того ж таланти і фантазію. Але чи всі ми володіємо скрипкою або гітарою? Звісно ні, та не варто засмучуватися, виявляється існує універсальний музичний інструмент, який точно є у кожного - наше тіло. У четвер, 5 весняного дня, тренер Валерія Вергунова показала нам, як можна прокачати одночасно і музичні здібності, і пластичність тіла. Що ж робилина тренінгу?

   Не повірите -багато взаємодіяли одне з одним та перекладали цифри в рухи, які ставали музикою. Найважливіше те, що тренінг об'єднав людей із різними музичними смаками та вміннями, дозволивши відчути себе і реперами, і фольклористами, і академічним хором, і трупою пальчикового театру. Головний здобуток - студенти оволоділи такою непростою музичною формою, як "канон" та «мякими навичками» командної творчої роботи.

   Дякуємо худруку та тренеру за приємні музичні перфоменси : )
Музичні перформенси в студентському театрі «EX LIBBIS»Музичні перформенси в студентському театрі «EX LIBBIS»Музичні перформенси в студентському театрі «EX LIBBIS»


 

Олександр Білогура