Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Зустріч із знаменитістю

6-03-2020, 00:01

   3 березня, у стінах нашого університету, відбулася зустріч із українською письменницею, лауреатом премії Олеся Гончара 2010 року - Оленою Печорною. За рейтингом журналу «Фокус»авторка увійшла до Топ-20 найуспішніших українських письменників2012.

   Студенти мали змогу проникнутися історією життя та творчості автора та жінок із її романів. Письменниця розповіла про свої книги «Химерниця» та «Грішниця», зазначила, що кожна з них відтворила певний етап її життя. Наприклад, над створенням «Химерниці» Олена Печорна працювала майже 5 років.

   Також літератор згадала деякі моменти зі свого життя, пояснила студентам, що саме спонукало її писати, дала поради майбутнім майстрам слова. Олена Печорна зазначила, що перша спроба пера була в неї у дитинстві, проте довгий час все написане було у шухляді, про яку знали лише найближчі, але потім завдяки вірі в себе їй вдалось досягнути успіху.

   Тож вірте в себе й у вас усе вийде!
Зустріч із знаменитістюЗустріч із знаменитістюЗустріч із знаменитістю


Ксенія Новосєльцева