Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Створюємо якісний контент та пізнаємо інфортеймент

4-03-2020, 22:02

   Академія Української Преси та Національна спілка журналістів України за підтримки фонду Фрідріха Наумана активно проводить семінари та тренінги з журналістики, медіаграмотності, де постійними експертами є Валерій Іванов, президент української преси, доктор філологічних наук, професор, Андрій Юричко, медіатренер, кандидат філологічних наук, викладач КНУ імені Т.Г.Шевченка, Жанна Кузнєцова, медіатренерка, менторка, режисерка та продюсерка.

   25 та 26 лютого 2020 року, у готелі «RiverSide» відбувся семінар на тему «Відеоблогінг: між популізмом і журналістськими стандартами. Як створити унікальний контект». Студенти філологічного факультету традиційно стали учасниками такого заходу. 

   Експерти презентували новітні тенденції відеоблогінгу, вчили формувати якісний відео контент, уникати пропаганд та створювати інфортеймент, демонстрували популярні відеохостинги та повідомляли про те, яким має бути зворотній зв'язок з аудиторією.

   Студенти виконували різні вправи: знімали власні відео для представлення свого блогу за окресленими стандартами, монтували їх, після чого кожний ролик переглядали в аудиторії, обговорювали усі плюси та мінуси з метою покращення наступного контенту.

   На семінарі була дружня атмосфера та багато жартів, усі мали можливість проявити себе, поділитися власним досвідом та здобути нові знання, адже експерти із задоволенням відповідали на всі запитання аудиторії. Учасники заходу були раді поспілкуватися з тренерами, які поділилися особистим досвідом у сфері відеоблогінгу. Наприкінці семінару усі учасники отримали сертифікати про участь та книгу «Телевізійна журналістика».
Створюємо якісний контент та пізнаємо інфортейментСтворюємо якісний контент та пізнаємо інфортейментСтворюємо якісний контент та пізнаємо інфортейментАнна Гузій