Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Cambridge Assessment

22-02-2020, 22:57

   З вересня 2019 р. у НУЧК розпочато співпрацю з організацією "Оксфорд Клас" (м. Київ) https://oxfordklass.com, що є авторизованим екзаменаційним центром 
Cambridge Assessment English UA009. 
   У межах цієї співпраці 5 жовтня 2019 р. у НУЧК імені Т.Г. Шевченка вперше відбулося пробне тестування C1Advanced (екзамен з лінійки кембриджських міжнародних екзаменів на знання англійської мови, рівень С1). Роботи учасників було перевірені в м. Кембридж, і результати надійшли учасникам на початку грудня. 
   Пробне тестування B2 First ( рівень B2) відбулося в університеті 8 лютого. Напередодні викладач кафедри германської філології Н.В. Деркач (к.ф.н, доц.) провела для бажаючих низку консультацій стосовно компонентів іспиту (Reading, Use of English, Listening, Writing). 
Обидва тестування проводили представники  екзаменаційного центру «Оксфорд Клас». У пробних тестуваннях взяло участь близько дев’яноста бажаючих, серед яких викладачі НУЧК, вчителі англійської мови з державних і приватних шкіл, студенти, магістранти, випускники філологічного факультету НУЧК, учні старших класів шкіл міста Чернігова.
   У межах співпраці Ю.А. Гусак, директор «Оксфорд Клас», провела тренінги для викладачів філологічного факультету НУЧК стосовно методичних аспектів підготовки до складання іспиту C1Advanced. 
   Пробне тестування проводилося на безкоштовній основі, без видачі сертифікату. Скласти кембриджські екзамени B2 First та C1 Advanced (паперовий варіант) на сертифікат можна 20 червня цього року (на базі НУЧК імені Т.Г. Шевченка чи в Києві у «Оксфорд Клас»).  Зазначені іспити дають можливість отримання сертифікатів таких рівнів: B2 First – B1, B2, C1; C1Advanced – B2, C1, C2.
Cambridge AssessmentCambridge AssessmentCambridge Assessment

Cambridge Assessment