Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Театр EX LIBRIS розкрив обійми

22-01-2020, 14:14

   20.01.2020 - саме на цю дату припало святкування шостого дня народження нашого театру. День, коли усі покоління акторів змогли не просто зібратися за одним столом , а отримати насолоду від спілкування та видовищ.

   Традиційним «гвіздком програми» є приготуваня самоіронічного "капусника". Актори порадували одне одного ефектною пародією на Аладіна а-ля Тарантіно, фантазією у стилі " What if ..." , де художнім керівником ставали по черзі і встановлювали свої порядки.

   Студентка  Іра Жара, а у минулому наша акторка та хореограф, спровокувала пригадатиусі танці з попередніх вистав. Лєра Іценко продекламувала монолог у якому було відтворено хронологію театру очами новачка. І звісно не обійшлося без музичних подарунків з сімейного театрального репертуару, які зробив наш актор, нині педагог-організатор ЗОШ №33 Василь Остапчук та теплих тренінгів від Вікторії Ліщук,перекладача та вчителя англійської мови, які вже не один рік об'єднують різні покоління театру воєдино. І це ще не все. Також традиційно ми провелиі посвяту новачків в актори через завдання на гнучкість розуму.

   Родзинкою свята стала демонстрація нового логотипу, який створила відома українська дизайнерка Анна Берген (Величенко), випускниця філологічного факультету. Варто згадати теплим словом і наших акторок-господинь, які відповідали за різноманіття страв. Випускниці Софії Цуркан (Аксюті), а нині керівниці анімаційної агенції та магістранту Сергію Тимощуку - великий респект за інтерактивне ведення програми та музичний супровід.

   Окремо хочемо подякувати художній керівниці, к.філос.н, доценту Марині Каранді, яка є першопричиною нашого театру. Вона присвятила EX LIBRISівцям вірш-діалог з видатним режисером Леонідом Філатовим, мотивуючи студійців дорослішати, але і не забувати чистоту дитячого серця у естетичному та філософському сенсі.

   Дружні обійми студентського театру розкрито, завжди раді випускникам і новачкам, як на січневих капусниках, а особливо - на показах наших вистав. Далі буде...
Театр EX LIBRIS розкрив обіймиТеатр EX LIBRIS розкрив обійми
Театр EX LIBRIS розкрив обійми 

Білогура Олександр
УР-23