Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Культурологія

17-12-2019, 12:50

   17 грудня 2019 р. відповідно до Програми акредитаційної експертизи освітньої програми «034 Культурологія» освітнього ступеня «магістр» відбулася зустріч експертної групи з адміністрацією філологічного факультету. Були обговорені питання розвитку спеціальності, забезпечення навчально-виховного процесу, досягнення та здобутки факультету. Експертів цікавили питання створення та оприлюднення рейтингу викладачів і студентів, проведення анкетування на тему «Викладач очима студентів», заохочення та мотивування академічної спільноти факультету, дотримання принципу доброчесності, способи врегулювання конфліктних ситуацій. Результатом зустрічі стало створення «Скриньки довіри» та внесення пропозицій до проєкту Положення про врегулювання конфліктних ситуацій на філологічному факультеті.

   Запрошуємо до публічного обговорення 23 грудня 2019 року о 14.40 до 405а кабінету студентське самоврядування, науково-педагогічний колектив, співробітників і студентів.

Культурологія