Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Бринить-співає наша мова…

12-11-2019, 18:47

   Традиційно на філологічному факультеті відбувається низка заходів, приурочених святкуванню Дня української писемності та мови. Це свято встановили указом президента в 1997 році і відзначається воно щорічно на честь літописця Нестора, який був послідовником творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Саме його вважають «батьком українського письма».

   Тож, 8 листопада, до Дня української писемності та мови другий та третій курси нашого факультету, на чолі з Оленою Сазоновою, підготували невелику виставу «Жив-був пес» за мотивами однойменного мультфільму.

   Актори сценки влучно підібрали образи та дуже вдало вжилися в свої ролі. Завдяки гумору та влучним аудіовізуалізаціям філологи передали національний колорит і культурні традиції України та рідної мови.
   Крім того, після вистави студенти презентували «Книги, які надихають» та провели бліц-опитування, вікторини з гостями на знання краси рідної мови. Відео «Діалекти» змусило подумати гостей дійства над тим, що ж таке «катєлка» чи «кікі»… А щирий сміх, невимушена атмосфера дійства залишили в кожного теплі спогади та емоції.

Бринить-співає наша мова…Бринить-співає наша мова…Бринить-співає наша мова…
Даша Сіліна