Про дитячу літературу та недитячу боротьбу письменників за літературу

17-05-2019, 13:33

   15 травня до читальної зали Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка завітали українські письменниці Чернігівської області: Олена Конечна, яка є не тільки автором книжок, але й журналістом, лауреатом Чернігівської обласної премії імені Михайла Коцюбинського, членом Національних спілок письменників та журналістів, очільником Чернігівської обласної організації НСПУ(з травня 2013) та Маргарита Бардонос, автор дитячих віршів, казок, повістей.

   На зустріч із митцями прийшли студенти філологічного факультету, які не тільки детально ознайомилися з творчим шляхом майстринь слова та їхніми творами, але й дізналися про проблеми сучасних авторів та книговидання. Зокрема, обговорювались такі гострі питання сучасної української літератури, як відторгнення видавництвами нових талановитих авторів, самвидав як можливість розповсюдження власних творів, занепад паперових книг та стрімкий розвиток літератури в Інтернет-просторі.

   Наприкінці творчого зібрання, студенти мали нагоду зробити спільні світлини з чернігівськими письменницями, а також придбати книги Маргарити Бардонос з її підписом.  

 

Про дитячу літературу та недитячу боротьбу письменників за літературуПро дитячу літературу та недитячу боротьбу письменників за літературуПро дитячу літературу та недитячу боротьбу письменників за літературу

Анастасія Примоченко