Скарб нації

9-04-2019, 21:47

   8 квітня в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка розпочався тиждень філологічного факультету. Вже традиційно, сім років поспіль, ми починаємо яскравим і самобутнім дійством – святом вишиванки, яке обов’язково супроводжується флешмобом «Одягни вишиванку!». Цього річ до свята усіх бажаючих запросила 13 група під керівництвом доцента кафедри української мови і літератури Тетяна Хомич.
   Флешмоб «Одягни вишиванку» став родзинкою цього дня, оскільки їхнє розмаїття вражало. Студенти презентували неймовірну кількість орнаментів на своєму одязі з усіх регіонів України, зокрема, багато було родинних раритетів, які стали символічним увиразненням усієї Чернігово-Сіверщини.

 

   Програма свята вишиванки була досить насиченою: студенти показали дотепну сценку «Сон Юрчика», у якій розкрили секрет, як з «модника» зробити справжнього козака, а учні Чернігівського музичного колледжу ім. Л. Ревуцького виступили зі сценкою «Як одягалися наші пращури». Першокурсники і вже випускники разом заспівали «Вишиванку» та «Тримай удар», за що отримали захоплені оплески глядачів. Захід не оминула своєю увагою і письменниця Ганна Арсенич-Баран, яка розповіла студентам про національне вбрання – вишиванку, з якою пов’язана вся багатовікова історія українського народу, його творчі пошуки та перемоги.

Скарб націїСкарб націїСкарб націїСкарб націїСкарб нації

Скарб нації

                                                                                                                                          Ксенія Новосєльцева
 Фото Аліни Кашук