Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Філфак знає, як святкувати

3-04-2019, 21:54

   Унікальний, творчий, різноманітний, особливий, рідний… Саме такі слова найвлучніше характеризують один із найкращих факультетів Галактики – філологічний.

   Період з 8 по 13 квітня на філологічному факультеті НУЧК імені Т.Г. Шевченка обіцяє бути насиченим та цікавим як для викладачів, так і для студентів, оскільки це ТИЖДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ! У рамках святкування відбудеться чимало заходів підготовка до яких розпочалася ще задовго до самого святкування.

   Розпочинатиме тиждень факультету свято вишиванки, яке відбудеться о 13:00 у понеділок (ауд. 418). Адже вишиванка – це не тільки символ української душі, а це завжди красиво, святково і по-сучасному!

   Вівторок чекає на учасників студентської науково-практичної конференції «Полілог культур: освітній та культурологічний аспекти». А вже о 13:00 на знавців німецької мови та всіх бажаючих чекатиме безліч цікавих конкурсів та заходів. Дійство розпочнеться з вікторини «Хто краще знає Німеччину». Далі естафету перейме захід «Filmmakers», де студенти зможуть проявити своє креативне мислення і відчути себе у ролі режисерів. Невдовзі, о 14:20, обговорюватимемо гумор в німецькій культурі за переглядом комедійних відео.

   У середу о 13:00 запрошуємо всіх бажаючих на майстер-клас «Основи китайської каліграфії» (ауд. 405), де всі присутні матимуть змогу ознайомитися з мовною картиною світу китайців та спробувати себе у написанні ієрогліфів. Паралельно відбуватиметься відкрите засідання педагогічного клубу «Педагогічні посиденьки» (ауд. 418), де разом із учнями загальноосвітніх навчальних закладів студенти демонструватимуть свої знання та вміння в ігровій формі.

   Четвер на філологічному факультеті розпочнеться о 9:40 з перегляду та обговорення фільму «Exam», а вже о 14:40 відбудеться круглий стіл «Моя педагогічна майстерність», де будуть присутні не тільки студенти, а й випускники - молоді вчителі (ауд. 415). Наприкінці дня на студентів та гостей чекає незабутнє, креативне святкове дійство «Філфак – мій дім», яке розпочнеться о 16:20 (ауд. 418).

   У п’ятницю філфак продовжить насолоджуватися фільмами та театралізованими шоу, адже о 13 годині заплановано перегляд відеопередачі «London – Historic and Dynamic», а о 14:20 театр EX LIBRIS презентує драматичну мініатюру «Куля, яка була трохи пірамідою», на яку запрошені учні загальноосвітніх навчальних закладів (ауд. 418).

   А вишнею на торті стане суботній ранок, адже о 11:20 студенти філологічного факультету обговорюватимуть тему «Поети-шістдесятники в літературі ХХ століття» (ауд. 107), а о 13:30 відбудеться вистава театру «АмаТеа» «31 июня» у Чернігівському обласному художньому музеї ім. Григорія Ґалаґана.

Дарина Грищенко, Анастасія Примоченко, Дар’я Сіліна