Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Мистецтво – це завжди неповторність

2-04-2019, 10:15

   Справжнім святом для всіх студентів, викладачів та працівників НУЧК імені Т.Г.Шевченка є щорічний конкурс "Студент року". Протягом свята студенти виконують запальні танці та пісні, майстерно грають на різноманітних інструментах, презентують вишукані роботи з бісеру та вишивки, демонструють неймовірні фотографії.

   У змаганні за звання найталановитішого та найкреативнішого представника чернігівського студентства у номінації «Творча особистість» взяли участь і наші філологині: Якимчук Альона, студентка 42 групи, та Кирієнко Анастасія, студентка 12 групи, - змагалися в рубриці «Фотографія». Федоренко Карина, студентка 41 групи, презентувала свої роботи в рубриці «Рукоділля». Роботи студенток не залишили байдужим жодного: майстерність виконання та щирість зображуваного немов випромінювали позитив.
   Варто зазначити, що студенти філологічного факультету неодноразово перемагали в конкурсі «Студент року», тож ми вдячні учасникам за надану можливість побачити прекрасне та бажаємо їм творчих перемог!

Мистецтво – це завжди неповторністьМистецтво – це завжди неповторністьМистецтво – це завжди неповторність

Мистецтво – це завжди неповторність