Міжнародний науково-практичний семінар “Діалог культур: Україна - Німеччина”

30-11-2017, 22:01

Міжнародний науково-практичний семінар  “Діалог культур: Україна - Німеччина”Німеччина та Україна відзначають у 2017 році 25 років встановлення дипломатичних відносин. В рамах проведення Українсько-німецького року мов для зміцнення та розбудови взаєморозумінні та дружби, а також співпраці між двома країнами у культурно-освітній сфері філологічний факультет Національного університету «Чернігівський колегіум» спільно з Німецькою службою академічних обмінів запрошує долучитися до міжнародного науково-практичного семінару «Діалог культур: Україна – Німеччина».

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) є посередницькою організацією зовнішньої культурної політики, освітньої та наукової політики, а також розвитку співпраці в галузі вищої школи.

Міжнародний науково-практичний семінар  “Діалог культур: Україна - Німеччина”Міжнародний науково-практичний семінар «Діалог культур: Україна – Німеччина» присвячений країнознавчим проблемам та питанням методики викладання німецької мови. Учасники семінару отримають нові методичні ідеї для проведення сучасного діяльнісно орієнтованого заняття з німецької мови, обговорять суспільні та політичні проблеми двох країн у сьогоденні.

Презентатори – лектори DAAD в Україні:

Анна Ланге, Національний технічний університет України "КПІ”, Лінгвістичний факультет

Карстен Грунвальдт, Сумський національний аграрний університет.

Учасники міжнародного семінару отримають Сертифікат.

Організаційний внесок – 20 грн.

Для реєстраціїнеобхідно відправити заявку, в якій вказати Прізвище, ім’я, по-батькові, посаду, місце роботи та контактний номерна електронну адресу yutsevych.iryna@gmail.com з темою повідомлення «Семінар» до 3.12.2017 року.
Програма семінару - за посиланням Mzhnarodniy-semnar-Dalog-kultur_nfo.doc [98.5 Kb] (cкачувань: 7)