Від педагогічного до класичного

4-10-2017, 16:07

Від педагогічного до класичного

Сьогодні Президент України Петро Порошенко завітав до Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка. У ході зустрічі з керівництвом, викладачами та студентами був представлений указ про перейменування навчального закладу відповідно до його історичної назви, зі збереженням статус у національного. Відтак, університет тепер має оновлену назву Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Такі зміни значно розширять можливості розвитку університету, зокрема щодо впровадження нових спеціальностей, не обмежуючись лише педагогічним напрямом.

Президент згадав 100-річну історію навчального закладу, видатних людей, для яких університет став Alma Mater, і підкреслив вагомість виховання нового покоління освітян для сучасної української школи.

Не оминув увагою гарант і реформи у інших сферах – медичній, пенсійній, судовій та ін., наголосивши на важливості кожної з них у розбудові України як європейської держави.

Від педагогічного до класичногоКульмінацією зустрічі стала урочиста зміна назви університету біля центрального входу та колективне фото.