НІМЕЦЬКІ ВИКЛАДАЧІ В ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

14-04-2017, 14:43

НІМЕЦЬКІ ВИКЛАДАЧІ В ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ10 квітня філологічний факультет ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка відвідали представники Мюнхенської асоціації викладачів англійської мови – її голова, досвідчений викладач, науковець і перекладач Рендольф Перрі та його колеги, не менш досвідчені викладачі та неординарні особистості Джоун Волш і Дана Єлінкова.

Викладачі кафедри педагогіки та методики викладання іноземних мов запропонували німецьким колегам різноманітну й насичену програму: методичний семінар-обмін досвідом, відвідання відкритих занять з англійської мови на 1 курсі, гру-змагання на 2 курсі та спілкування зі студентами.

НІМЕЦЬКІ ВИКЛАДАЧІ В ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІУ межах науково-методичного семінару гості завзято вивчали досвід українських колег з використання традиційних та інноваційних, зокрема інформаційно-комунікаційних, технологій навчання іноземних мов (Н.В. Богушевич, І.С.Юцевич), переглядали авторські посібники, ділилися власним досвідом, обговорювали різноманітні методичні проблеми.

Можливість поспілкуватися з викладачами англійської мови з Німеччини отримали й студенти. Під час відвідання занять з Практики усного та писемного мовлення англійською мовою на І курсі (О.А. Мацнєва, Н.П. Андронік) студенти не лише демонстрували свої здобутки та вміння спілкуватися виучуваною мовою, але й закидали гостей численними запитаннями. Особливе враження на німецьких викладачів справила фонологічна компетентність чернігівських студентів, те, як вправно вони користуються фонетичними символами для позначення вимовних тонкощів, як інтонують фрази та як легко читають транскрипцію й інтонограми англійського мовлення.

НІМЕЦЬКІ ВИКЛАДАЧІ В ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІСтуденти 2 курсу запросили гостей взяти участь у традиційній грі-змаганні з англійської мови Jeopardy та взяти на себе роль почесного журі. Ерудиція учасників гри та зацікавленість присутніх, щирість і невимушеність спілкування настільки вразили гостей, що лише дзвінок на наступне заняття змусив їх покинути аудиторію.

Українська національна кухня з духм’яним борщем і запашними дерунами завершила цю цікаву, культурологічно та професійно взаємно збагачуючу зустріч. Побільше б нам таких зустрічей!