Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Запрошуємо на навчання!

Кастинг

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Дорогу подолає той, хто починає нею крокувати

21-11-2020, 21:04

   20 листопада, за допомогою платформи ZOOM, відбувся workshop 5 у межах проєкту «Інфомедійна грамотність: навчись сам — навчи інших», який відбувається в рамках грантової програми міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великої Британії та США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України й Академією Української Преси. Спікери: Марина Ольховик, Світлана Гергуль та Лариса Городнича.

   Присутні на тренінгу філологи 31 та 32 груп, взяли участь в опитуванні на розрізнення контенту в ZOOM, ознайомилися зі способами організації навчального процесу, його перевагами та недоліками за допомогою інтерактивної дошки Jamboard, скористалися системою пошуку зображень в мережі та визначили форми позакласної роботи в мультимедійному ресурсі Padlet.

   Алгоритм аналізу новин допоміг присутнім розвивати критичне мислення, а саме:

  • аналізувати, порівнювати, синтезувати, оцінювати інформацію з будь-яких джерел;
  • бачити проблеми, ставити запитання;
  • висувати гіпотези та оцінювати альтернативи;
  • робити свідомий вибір, приймати рішення та обґрунтовувати його.

   Не оминули й теми маніпуляцій. Ментори продемонстрували популярні під час дистанційного навчання «меми» та разом зі студентами обговорили наслідки, які можуть спричинити ці, на перший погляд, дотепні зображення.

   Наприкінці тренінгу, студенти разом із тренерами склали фрагменти сценаріїв позакласних заходів із інфомедійної грамотності для учнів 5-9 класів.

   Працювали креативно й натхненно в атмосфері доброзичливості та тепла!
Дорогу подолає той, хто починає нею крокуватиДорогу подолає той, хто починає нею крокуватиДорогу подолає той, хто починає нею крокувати