Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

#залишайсявдома та приєднуйся до родини НУЧК!

7-05-2020, 15:01

   Із початком режиму самоізоляції зовсім обсіли деструктивні думки? Не біда - наш факультет залюбки дасть раду та не дозволить нудьгувати!

   Усе не доходили руки до художньої літератури? Зараз є змога присвятити час захопливим книгам. Не вистачало часу для вивчення іноземних мов? Нарешті є можливість вивчити дещо нове і корисне.

   Завдяки сучасним технологіям викладачі навіть під час карантину лише на відстані відеодзвінка, протягом пари у Zoom вони готові відповісти на питання щодо прочитаної літератури, а також залюбки поспілкуються з групою англійською та німецькою мовами. Нині нам доступна можливість навчатись у домашній атмосфері: поряд із зошитами та словниками парує кава, робоче місце вибираєш сам (комусь подобається долучатись до відеоконференції, перебуваючи за своїм письмовим столом, комусь – на балконі), а до роботи над матеріалом можна залучити домашнього улюбленця.

   Філологам не доводиться сумувати навіть під час самоізоляції – маємо розмаїті можливості для саморозвитку та самореалізації, регулярність занять у режимі онлайн та завдань у гугл класах розвіює сплін і нагадує про те, що навчання триває, а дружня атмосфера в групі допомагає не занепадати духом у ці важкі часи.

#залишайсявдома та приєднуйся до родини НУЧК!