Головне меню

Зауваги та пропозиції щодо врегулювання інтересів учасників освітнього процесу надсилати за адресою: philology.chernihiv@ukr.net

Хто мовчить – знає удвічі більше, ніж балакучий. Індіанська мудрість

Наші друзі

Міністерство освти і науки України

Український Леонардо да Вінчі

12-09-2019, 11:58

   Його називали українським Леонардо да Вінчі. Його фільми та твори справедливо ставили в один ряд з найкращими шедеврами світового мистецтва.

   10 вересня 2019 року минає 125 років від дня народження письменника, класика світового кінематографу – Олександра Довженка. Аби увіковічнити пам’ять митця, студенти філологічного факультету, а зокрема другий, третій та п’ятий курси, на чолі з доцентом кафедри української мови та літератури Оленою Сазоновою, провели невеличкий екскурс до життя і творчості видатної людини.

   Усі присутні мали змогу поринути у світ самого Довженка, з його власними почуттями, емоціями та думками. Студенти третього курсу підготували висловлювання та цитати як самого митця, так і відомих людей про нього:

   «Кому ж, як не мені, сказати було слово на захист свого народу, коли отака велика загроза нависла над нещасною моєю землею. Україну знає лише той, хто був... на її пожарах сьо­годні. ..» (О. Довженко)

 

   Не залишило байдужим і неперевершене декламування маловідомого твору Олександра Довженка «Воля до життя» від студентки другого курсу. Завдяки ж музичному супроводу студенти поринули в атмосферу таємничого минулого і немов пережили всі почуття разом із автором твору.
Український Леонардо да ВінчіУкраїнський Леонардо да ВінчіУкраїнський Леонардо да Вінчі

Підготувала Дар'я Сіліна