• Головна сторінка » Про журналістські стандарти, сучасний медіа-контент та фейкові новини

Про журналістські стандарти, сучасний медіа-контент та фейкові новини

23-12-2018, 22:42

У Чернігові 20-21 грудня Академія української преси за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна за Свободу провела дводенний семінар «Світові стандарти журналістики» для студентів філологічного факультету НУЧК у приміщенні готелю «Reikartz».

Метою семінару було ознайомлення студентів з журналістськими стандартами, правдиве висвітлення новин та наповнення медіа-контенту якісною інформацією.

Цикл лекцій та численні приклади з ефіру вітчизняних і закордонних телекомпаній представили Президент Академії української преси професор Валерій Іванов, голова Комісії з журналістської етики, засновник газети «Дзеркало тижня» Володимир Мостовий та Президент української асоціації медіа-бізнесу, член Комісії з журналістської етики Олексій Погорелов.

На заході піднімалися важливі теми: «Журналіст і суспільство», «Журналістська етика», «Вимоги до інформації», «Права і обов'язки журналіста», «Журналіст і влада».

Головне, що намагалися донести експерти до майбутніх журналістів – це завжди говорити тільки правду та не бути заангажованими.

- Етика та журналістські стандарти навчать вас писати правдиву інформацію, - наголосив Володимир Мостовий, і підкреслив, -журналістських стандартів чимало, але я завжди користуюся лише двома: писати потрібно так, наче ти це робиш в першу чергу для себе та ніколи не втомлюватися ставити перед собою низку запитань, адже журналістика – це дуже суб'єктивна робота.

Студенти філологічного факультету були раді поспілкуватися з відомими журналістами, які поділилися особистим досвідом та досвідом світової журналістики. Наприкінці семінару усі учасники отримали сертифікати про участь та книгу «Журналістика газет і журналів».

Анастасія Фокіна, Олена Таран

Про журналістські стандарти, сучасний медіа-контент та фейкові новиниПро журналістські стандарти, сучасний медіа-контент та фейкові новиниПро журналістські стандарти, сучасний медіа-контент та фейкові новини