Знайомство з майбутнім

18-12-2018, 18:18

15 грудня в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбувся День відкритих дверей, куди завітали не тільки учні чернігівських шкіл, а й районих навчальних закладів. Зустріч з абітурієнтами розпочалася в холі, де охочі змогли отримати флаєра та дізнатися про умови вступу на ту чи іншу спеціальність. Студенти творчо себе представили, демонстрували різноманітні декоративні вироби: вишиті сукні, картини з бісера, ляльки-мотанки та багато іншого.

Активістифілологічного факультету також зуміли привернути до себе увагу: дружньо вдягли футболки з написом "Філологи", грали на гітарі та співали пісні, танцювали, створюючи позитивну, гарну атмосферу.

Після отримання брошур, реєстрації на майстер-класи та огляду декоративних прикрас від технологічного факультету, абітурієнтів разом з батьками, викладачів та студентів запросили до актової зали, де відбулася зустріч з ректором Миколою Носком та проректором Володимиром Дятловим. Школярі отримали важливі поради: як обрати майбутню спеціальність, як правильно подавати електроні документи, а також було обговорено помилки під час вступу до університетів. Наостанок, присутні в актовій залі переглянули відеоролик про наш університет, після чого школярі розбіглися по факультетам.

На філологічному ж факультеті влаштували справжнє свято. Декан Тетяна Стеченко розповіла про переваги філологічної освіти, нагородила учнів-переможців конкурсу «КАДР» не тільки почесними грамотами, а й солодкими подарунками та збірками книжок українського письменника Миколи Невидайли.

А після вручення нагород, студенти філологічного факультету влаштували справжню концертну програму: співали пісні, роздавали печиво з побажаннями, танцювали та розігрували гумористичні сценки, завдяки чому була чудова, тепла та радісна атмосфера, від якої абітурієнти були в захваті.

Тож, якщо ти творчий, креативний, амбітний, то приходь на філологічний факультет Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Тараса Григоровича Шевченка, стань частиною нашої великої родини, яка допоможе тобі розкрити не тільки приховані таланти, а й створити гарне перспективне майбутнє.

Настя Примоченко, Катя Дмитренко

Знайомство з майбутнім Знайомство з майбутнім Знайомство з майбутнім