Театральне мистецтво на філфаці

8-12-2018, 11:50

Справжній актор завжди створює нове.
Д. Леббок

       Як часто Ви ходите до театру? Скільки п’єс переглянули за останній рік? Чи завжди Вам вдається знайти час для цього виду мистецтва та сповна ним насолодитися?..
       А ось студентам філологічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка далеко ходити не треба, бо справжню театральну виставу можуть переглянути прямісінько на парі.
       У рамках індивідуальних навчально-дослідних завдань студенти філологічного факультету можуть розіграти фрагмент будь-якого твору на свій смак, проявити творчість, акторські здібності, уяву. 
       Цього року студентки ІІІ курсу Гогохія Валерія та Колінько Юлія презентували міні-п’єсу за твором О. Кобилянської «У неділю рано зілля копала…», в основу якого лягла пісня «Ой не ходи Грицю…». Дівчатам вдалося не тільки гарно підібрати одяг, музичний супровід, емоційно зіграти свої ролі, а й трохи осучаснити твір, додати трохи гумору та власний епізод, створили нове бачення твору.
       Тож, якщо Ви любите театр, або час від часу хочете поринути душею в цей вид мистецтва, то завітайте на філологічний факультет Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка, де сиві, відомі твори сяють новими фарбами. 
Театральне мистецтво на філфаціТеатральне мистецтво на філфаціТеатральне мистецтво на філфаціТеатральне мистецтво на філфаці